Happy Socks

ilość znalezionych towarów: 154

Happy Socks to kolorowy, wesoły, pełen życia dodatek. Taki, który masz zawsze na sobie - mowa tu o skarpetkach, czy bieliźnie. Trudno wyjść bez nich z domu. Każdego ranka, wkładasz więc cały zestaw bieliźniany pod swoje ulubione ciuchy i marzysz o tym, żeby trochę zaszaleć, wyrwać się z rutyny. Niech szaleństwo rozprzestrzeni się i w Twoim codziennym życiu.

Piękny wiosenny dzień, Szwecja, rok 2008, dwóch przyjaciół wpada na wesoły pomysł, aby urozmaicić sobie i innym - poranki, odrobinę ożywiając majtki, rajstopy i skarpetki. Wiadomo, że kiedy człowiek zwleka się rano z łóżka, szczególnie po nocnych szaleństwach lub jak kto woli po całonocnej pracy bądź nauce, jest raczej niewesoły. To był gorszy scenariusz. W tym lepszym, człowiek budzi się, już nie trzeba go wyciągać siłą spod kołdry, ale wciąż jest niemrawy, zaspany. Można napić się kawy, albo wybiec na mróz na golasa. Gorzej, jeśli w domu masz tylko herbatę, a za oknem lato w pełni. A bieliznę zakładasz tak czy siak.

Kolorowe rutynołamacze od Happy Socks poprawią Ci humor w każdej sytuacji, uratują Twój poranek i urozmaicą Twoje stylizacje. Fakt, nosisz je pod ciuchami, ale mało razy, to czy tamto, wyłoniło Ci się spod ubrań? No jasne! Niech więc wyłaniają się same kolorowe wzory, zabawne printy i wesołe kształty.

Jednym z najważniejszych aspektów dotyczących produktów marki, poza szalonymi wzorami, jest jakość materiałów, z których powstają rutynołamacze. Twórcy, przed wypuszczeniem danej linii produktów kilkukrotnie testują je i dbają o to, aby design szedł w parze z trwałością. Dzięki temu zarówno skarpetki, jak i majtki posłużą Ci na długi czas, szczególnie jeśli będziesz prać je na lewej stronie i przypilnujesz, aby nie wskoczyły do suszarki - takie są zalecenia producentów.