Okulary Damskie Przeciwsłoneczne

Okulary Damskie Przeciwsłoneczne z PanPablo.pl - nie tylko modne, ale i bezpieczne

Okulary przeciwsłoneczne traktowane są przez wiele osób jako element ubioru podkreślający osobisty styl. To jednak nie jedyna ich funkcja. Mają one również chronić nasze oczy przed szkodliwym dla nich promieniowaniem UV. W naszym sklepie online PanPablo.pl dostępne są różnorodne modele okularów przeciwsłonecznych, które łączą w sobie zarówno aspekty mody, jak i funkcjonalności.

Bezpieczeństwo przede wszystkim - filtry UV

Najważniejszym celem noszenia okularów przeciwsłonecznych jest ochrona oczu przed promieniowaniem UV. Ważne jest, by pamiętać, że nie wszystkie szkła okularów chronią jednakowo. Wskazane jest zatem zapoznanie się z informacjami udzielonymi przez producenta na ten temat. W PanPablo.pl oferujemy okulary przeciwsłoneczne damskie, które posiadają co najmniej filtr 2. Większość modeli posiada filtr 3, co oznacza, że blokują aż do 92% światła słonecznego.

Okulary przeciwsłoneczne damskie z polaryzacją

Wiele dostępnych u nas okularów przeciwsłonecznych damskich posiada polaryzację. Dzięki niej niwelowane są odblaski, zapewniając tym samym znacznie lepszą widoczność. Szczególnie polecane są one osobom, którym zależy na idealnym odwzorowaniu barw i wyjątkowo wyraźnym widzeniu, a więc przede wszystkim sportowcom, kierowcom oraz osobom z wadami wzroku.

Modne oprawki - powrót do klasyki

Jeśli chodzi o fason oprawek, obecnie można zauważyć powrót do wąskich modeli, które były popularne w latach 90. i na początku nowego tysiąclecia. Advantagem tego typu okularów jest to, że eksponują kości policzkowe i nie przytłaczają nawet delikatnych twarzy. Równie popularne są obecnie okulary o oryginalnym ksztalcie, zwane “kocim okiem”. Są one niezwykle twarzowe, a do tego emanują elegancją. W ofercie PanPablo znaleźć można także klasyczne, prostokątne oprawki, które są niezwykle uniwersalne i ponadczasowe.

Okulary od świadomych marek - zrównoważona moda w PanPablo.pl

W PanPablo stawiamy na przedsiębiorstwa, które mają świadomość ekologiczną. Takimi markami są na przykład Le Specs, Izipizi, Szade czy Hawkers. Oferują one okulary przeciwsłoneczne, które nie tylko charakteryzują się modnym designem, ale także są bezpieczne dla oczu, ponieważ posiadają skuteczne filtry UV. Tworzywa, z których są produkowane okulary tych marek, zazwyczaj są recyklingowe lub mają pochodzenie roślinne.

Zakupy online czy stacjonarne? Obie opcje są dostępne!

Nieważne, czy preferujesz zakupy online, czy stacjonarne - zapraszamy do PanPablo.pl. Niemal każdy z naszych produktów można zobaczyć i przymierzyć w naszym sklepie stacjonarnym, a zakupy online gwarantują szybką i bezproblemową dostawę. Bez względu na wybór, życzymy udanych zakupów!