EMU Australia Lyndon Tan to letnie sandały damskie idealne na upalne temperatury! Materiał użyty do ich wykonania to miękka skóra naturalna wysokiej jakości dzięki czemu buty EMU Australia nie obcierają stóp oraz dostarczają komfortu podczas chodzenia.
To bardzo uniwersalny model na każdy rodzaj stopy. Dzięki stabilnemu zapięciu na klamerkę wokół łydki sandałki nie zsuwają się i są bardzo wygodne, a uniwersalny brązowy kolor będzie dobrze wyglądał do każdej stylizacji. Takie sandały na lato nadadzą się świetnie zarówno na spacery, wyjścia na plażę, ale także sprawdzą się jako buty na co dzień.
EMU Australia Lyndon Tan to nie tylko komfort noszenia, ale również wygoda czyszczenia i pielęgnacji - sandały najlepiej oczyszczać zwilżoną szmatką, a w celu ich ochrony należy stosować produkty do pielęgnacji skóry naturalnej.
Buty EMU Australia produkowane są w standardowej rozmiarówce, dlatego wybierz własny rozmiar.
Rozmiar | US | UK | Długość stopy (cm) |
---|---|---|---|
37 | 6 | 4 | 22,4 - 23,1 |
38 | 7 | 5 | 23,2 - 24 |
39 | 8 | 6 | 24,1 - 24,8 |
40 | 9 | 7 | 24,9 - 25,7 |
41 | 10 | 8 | 25,8 - 26,5 |