Dopper Butelka Insulated 580ml Throwback Lilac - termos ze stali nierdzewnej.
Butelka ze stali nierdzewnej Dopper nie tylko pomaga chronić oceany przed zanieczyszczeniem plastikiem, ale dodatkowo świetnie wygląda, jest funkcjonalna i utrzymuje ciepłą temperaturę napojów przez 9 godzin, a zimną do 24 godzin.
Ta butelka, jak każda butelka Dopper, składa się z 3 części, dzięki którym można pić wodę na 3 sposoby (kubek, mały otwór, duży otwór) i dodatkowo bardzo łatwą ją wyczyścić (nawet w zmywarce).
Właściwości:
- Pojemność: 580ml
- Waga: 380g
- Wymiary: 25,7cm (wysokość) X 7,3cm (średnica)
- Składa się z 3 części, dzięki czemu łatwo ją wyczyścić
- Do wody pitnej - ciepłej i zimnej
- Nie używać do napojów mlecznych
- Można myć w zmywarce do 65°C
Materiały
- 18/8 Stal nierdzewna (butelka)
- PP - Polipropylen (zakrętka)
- Tritan - (kubek)
- TPE - Thermoplastic Elastomer (uszczelka)
- Żaden materiał nie zawiera BPA lub ftalanów
- Cradle to Cradle Certified™
Więcej o Dopper
Dopper to holenderska marka ikonicznych już butelek wielorazowych, która swój początek miała 10 października 2010r. w „Dzień zrównoważonego rozwoju” w Holandii. Od tego czasu Dopper szerzy misję ochrony wód i środowiska przez używanie butelek wielorazowych.
Butelki Dopper mają unikalną trzyczęściową konstrukcję, dzięki czemu łatwo utrzymać ją w czystości. Jeśli Ci wygodniej możesz pić z wąskiej szyjki, jak ze zwykłej jednorazowej butelki, a wyczyścić odkręcając szeroką część kubka.
Dopper inwestuje w programy edukacyjne, badania oraz kampanie proekologiczne, uruchamia projekty związane z dostarczaniem wody pitnej w Nepalu oraz
należy do firm posiadających certyfikat społecznego zaangażowania (B Corp).